5 טיפים לשדרוג דף הנחיתה

אני נוחתת בדפים רבים טובים ויפים שלפעמים זקוקים לשינוי קטן כדי להיות מכווננים יותר וממוקדים יותר, פעמים רבות זה באמת יושב על שינוי נקודתי ויחד עם זאת משמעותי.

ריכזתי כאן 5 טיפים קלים שעוד היום תוכלו ליישם בדפי הנחיתה העסקיים שלכם:

1. מציגים את מספר הנייד שלכם בדף הנחיתה ומאפשרים לנוחתים בו לטלפן אליכם? מעולה! זה ממש כיף שאתם מנגישים את עצמכם למען אנשים שנמנעים ממסירת פרטים אישיים אונליין.

אז בואו נלך עוד צעד לקראת אותם מתעניינים ונהפוך את הטקסט לכפתור התקשרות שרואים רק כשגולשים מהנייד. בלחיצה אחת הגולש יגיע לחייגן ומכאן הדרך לשיחה אתנו קצרה ונוחה

2. כפתורי המדיה שמוצגים בדף הנחיתה ומקושרים לעמודי הרשתות החברתיות, לאתר האינטרנט או ערוץ היוטיוב שלנו חשובים מאוד, אנחנו מסכימים?
עם זאת, מקומם הנכון הוא בעמוד התודה.
אנחנו עובדים קשה כדי לייצר תנועה לדף הנחיתה שלנו שמכיל מידע ספציפי והנעה לפעולה אחת וברורה, למשל מילוי כתובת מייל בטופס
כשאנחנו מוסיפים כפתורים לדף הפייסבוק, לאתר האינטרנט או לערוץ היוטיוב שלנו, אנחנו בעצם מוציאים את הגולש מדף הנחיתה ואז הסיכוי שיזכור לחזור לדף שלנו יורד פלאים וככה התמסמה לנו המטרה. מנעו זאת ע"י העברת הכפתורים לדף התודה.

3. אם בטופס הדף הוספנו שדה למילוי כתובת מייל או מספר טלפון, נוסיף גם תיבת סימון ☑️(Checkbox) שמאשרת קבלת דיוור למייל ו/או סמסים.
גם אם כרגע אנחנו לא מתכננים לדוור או לסמס תכנים, אנחנו בעד ראייה ארוכת טווח ואכיפת חוק הספאם שמחייב את אישור הגולש לקבלת מיילים.
ועוד תת-טיפ לטיפ: הגדירו את תיבת הסימון פעילה כברירת המחדל. ככה הגולש יחליט אם להשאירה מסומנת או להסיר את הסימון.

4. דף התודה הוא לא רק דף תודה, הוא נדל"ן שיווקי!
אם הגולש הגיע עד לדף התודה שלנו, אין ספק, הוא חם עלינו ועל מה שאנו מציעים.
זה המקום למנף את המעמד ולהציע לו הצעה נוספת, למשל: רכישת מוצר/שירות נלווים/משלימים, שיחת התאמה/ייעוץ, סרטון וידאו שמניע לפעולה נוספת ועוד אפשרויות. חשבו על הצעה יצירתית שיהיה מאתגר לסרב לה.

5. כמו בתחומי חיים רבים, גם בניית דף נחיתה היא לא "זבנג וגמרנו".
גם אם סיימנו לבנות את הדף, אנחנו מרוצים וכבר מקדמים אותו בדרכים מגוונות, חשוב להתמיד ולרענן את התוכן הקיים, לשכתב כך שיתאים לקהל שלנו, להוסיף מידע שעונה על שאלות/התנגדויות שעולות בשטח, לעדכן את התמונות ובקיצור – לטפח ולהשקות באהבה

התחברתם לטיפ מסוים? רוצים ליישם ויש לכם שאלה? כתבו לי כאן או בפרטי ואשמח לענות 😘

עיצוב ובניית דף נחיתה