בניית אתרי אינטרנט

עיצוב ובניית אתרים על פלטפורמת WordPress בהתאמה אישית ומיוחדת לעסק שלך

אישה מקלידה על לפטופ
עט

בעידן הדיגיטלי שלנו, כל דבר, מיצירת קשרים עסקיים ועד קניות נמצא, חי ובועט בעולם האונליין. 

בעולם הזה שהפך לחלק מהותי מחיי היומיום, להקים אתר אינטרנט הוא לא עניין של מותרות אלא הכרח. אתר אינטרנט מספק את חלון הראווה הדיגיטלי למותג שלך, נותן לך פלטפורמה להציג את המוצרים או השירותים שלך, להתחבר לקהל שלך, לגרום לו להתחבר אלייך ולהרחיב את טווח הנוכחות שלך בארץ וכמעט בכל מקום על פני הכדור. 

בין אם יש ברשותך עסק קטן או גדול אתר אינטרנט הוא Must כדי לעזור לך לבסס נוכחות אינטרנטית, לבנות אמינות ולמשוך אליך לקוחות חדשים.

איך אנחנו מבליטים אותך? 

שלב אחר שלב, ממש כמו שמתכננים בניין מרשים וחזק נתחיל מהיסודות ונתקדם צעד אחר צעד בתהליך של בניית האתר המדויק לך! בסיום התהליך יתקבל אתר שהוא יוניק לך, מדבר את צרכי העסק ואת האישיות המיוחדת שלך, אתר שאינו דומה במראהו לאף אתר אחר ובקיצור – אתר שיחמיא ויבליט את העסק הנפלא שהקמת בעשר אצבעותיך!

מקלדת
השלבים לבניית אתר אינטרנט
מפריד נקודות
שלב ראשון

מילוי שאלון ושיחת זום

לאחר מילוי שאלון מקדים על ידך אנו נפגשים בזום לשיחת אפיון מקיפה ומחדדת בה נקבל החלטות משותפות כמו מטרה, סגנון עיצוב, ארגון התוכן והפונקציונליות שיבטיחו אתר מותאם ותפור היטב לצרכי העסק שלך

שלב שני

שליחת הצעת מחיר ותחילת עבודה

עכשיו כשאנחנו כבר יודעים איזה סוג אתר נכון לך, מהן המטרות ומה יכלול אני שולחת הצעת מחיר מפורטת וברורה לאישורך, מקבלת ממך את כל החומרים החשובים לנו ומכאן הדרך צבעונית ומעניינת והסקרנות שלך (ושלי) בשמיים

שלב שלישי

עיצוב סקיצות לעמוד הבית

יוצאים לדרך. בקרוב אשלח אלייך סקיצה ראשונית לדף הבית, היא זו שתכתיב את נראות שאר עמודי האתר, את הווייב ובה יוצג המידע החשוב ביותר באתר.

שלב רביעי

אישורים והמשך עיצוב עמוד פנימי

אהבת את סקיצת עמוד הבית? מעולה, נתקדם לשלב הבא – עיצוב העמודים הפנימיים. בהדרגה כבר אפשר לראות אתר קורם עור וגידים ואני רוצה לספר ולהכין כבר מעכשיו. זה שלב מאוד מרגש עבור בעל העסק.

שלב חמישי

בניית האתר

אהבת גם את סקיצת העמודים הפנימיים? עכשיו אני מחייה את האתר ובונה אותו על פלטפורמת וורדפרס, מפיחה חיים בכפתורים, מוסיפה תזוזה נעימה במקומות הנכונים ועכשיו זה כבר ממש אמיתי. יש לך אתר!

שלב שישי

העלאה לאוויר והדרכה על המערכת

מזל טוב! שנשיק אתר וכוס יין? בשלב האחרון והחשוב הזה ניפגש בזום ונלמד איך לשנות את תוכן העמודים, איך לעדכן תמונות וכל מה שצריך כדי להיות עצמאים בשטח. אנחנו כמובן לא נפרדים ממש, אני כאן בכל שאלה. 

A website is the foundation of your digital strategy.

Build it strong, and watch your brand soar

עסקים שבחרו בנו

אתר האינטרנט של עו״ד יעקב שדה

יעקב שדה ● משרד עו״ד ונוטריון

עיצוב ובניית אתר אינטרנט

מיכל ישראל ● מיכל נייר ומספריים

עיצוב ובניית דף נחיתה

רסיטל פסנתרים ● החנות המובילה בישראל

עיצוב ובניית דף נחיתה

נועה הראל ● מעצבת פנים

שאלות ששאלתם על בניית אתר אינטרנט

עלות בניית אתר מתחילה מ-4,500 ש״ח ומשם משתנה בהתאם למספר גורמים כמו מורכבות העיצוב, מספר הדפים, תוספות שברצונך לכלול ועוד. לאחר מענה על השאלון נוכל לדעת עלויות.

תהליך בניית אתר אינטרנט יכול לנוע בין כמה שבועות לכמה חודשים. משך הזמן עשוי להשתנות בהתאם למהירות אספקת החומרים, מורכבות העיצוב, מספר הדפים, דרישות מיוחדות, עבודה של ספקים נוספים וכד.

כן, כדי שיהיה לך אתר אינטרנט, יש צורך בדומיין ואחסון. הדומיין שלך הוא הכתובת של האתר שלך, בעוד האירוח הוא המקום שבו מאוחסנים קבצי האתר שלך.
אל דאגה, אם טרם רכשת אנחנו פה כדי לעזור!

כן, במערכת ניהול תוכן (CMS) כמו וורדפרס או Wix תהיה לך אפשרות לעדכן ולהוסיף תוכן בעצמך בקלות ובמהירות וללא תלות.

בוודאי. חשוב שהאתר שלך יהיה ידידותי לנייד מכיוון שיותר ויותר אנשים ניגשים לאינטרנט במכשירים הניידים שלהם ולכן אנו בונים את האתר מותאם לכל סוגי הניידים.

אנו בונים את האתרים על פלטפורמת וורדפרס עם תוסף עיצוב אלמנטור ומקפידים על בניה טכנית נכונה וידידותית לSEO (קידום אורגני) כמו היררכיית תפריטים נכונה, מבנה כותרות H1, H2. H3, תגיות מטא ועוד.